Jsou světelné částice vyzařované živými bytostmi včetně rostlin. Vědecký výzkum biofotonů vychází z toho, že buňky mezi sebou komunikují právě prostřednictvím světelných blesků, čili vyzařováním fotonů.

Zátěžové vlivy nebo určité škodlivé substance mohou tomuto záření, tedy komunikaci, zabraňovat. Mezi buňkami je komunikace (spolupráce) rušená. Uvedené vlivy včetně jedů, virů, bakterií a parazitů je nutno odstranit, aby došlo k vyléčení nemocí.

Elektromagnetické pole nacházející se v rostlinách lze posílit a uvolnit spolu s vibracemi a plazmou a využít k zničení elektromagnetického pole v okolí parazitů a mikroorganismů. Zničením jejich pole dojde i k zničení jejich původců, k jejich roztržení a zahubení.

Nová metoda propracována za uvedeným účelem drcením tisíců druhů rostlin, aby se dalším mísením a specifickým určením nosných rostlin uvolnilo mnoho léčivé plazmy, se začíná využívat jako geniální neinvazivní způsob léčby všech onemocnění.

Obnovení komunikace mezi buňkami vrátí stav orgánů a těla do doby, kdy vyzařovaly fotony zdravě, když člověk byl v pořádku. Ukazuje se, že jsme bytosti světla! Vždyť vyzařujeme malé energetické světelné částice. Zdroj světla je v nás, je v mozku, ale i v každé buňce. Jsme do světlené energie ponoření a koupeme se v ní, je-li to tak, pak jsme i silní a fit.

Už ve 20 létech 19. století to dokázal ruský lékař, vědec a podporovatel alternativních možností léčby Alexander Gavrilovič Gurvič. Zjistil, že všechny buňky lidského těla vyzařují slabé světlo, které pojmenoval biofotony (živé – světlo).

Tags:Trichinella

Trichinella

Je rozšířená bolest, která se neprojevuje pouze v kloubech, ale v mnoha svalech měkkých tkání. Souvisí se záněty. Lékař to může označit jako fibromyozitidu nebo fibromyalgii.

Aby mohly bakterie putovat po celém těle, spojují se s parazity. Například se spojí s drobnými hlísticemi, se kterými se lehce „svezou“ daleko do hlubin těla.

Nejčastějším původcem zmíněných obtíží je trichinella spiralis, ale může jím být i larva askaris (škrkavkovité), anebo měchovec (psí, liščí, kočičí, lidský).

Tito parazité hostí bakterie, převážně streptokoky, stafylokoky, ale také ty, jež náleží do druhu clostridium a campylobakter (z potravin). S největší pravděpodobností nám bolesti způsobují právě bakterie.

Zničením všech škodlivých bakterií můžeme dosáhnout bezbolestného stavu na hodinu. Když však nejprve zničíme, zahubíme parazity (trichinelly, měchovce, aj.) a poté bakterie, můžete se bolesti zbavit na několik hodin. Nejúčinnější je zničit parazity a bakterie současně. U každého člena rodiny, domácnosti (kteří jsou také nakažení – všichni těmito malými organismy), můžeme se nemoci a bolesti zbavit na stálo. Je nutno uvažovat také domácí mazlíčky a ostatní zvířata (farmy…), nedávat si ruce do úst a dodržovat základní hygienické způsoby.

Tags:Vývoj angiogeneze

Vývoj angiogeneze

Znamená množení nových cév. Kvůli tomuto procesu se na počátku malý a obvykle neškodný shluk abnormálních buněk, známý jako tumor in situ (omezující se na místo vzniku), poté promění v ohromnou masu, která se může rozšiřovat do dalších orgánů. Zasahuje např. do žaludku a tak způsobí velký zásah do stravovacích návyků a jiných zvyklostí, který naruší vytváření nových krevních cév. Ty naproti tomu mohou tento tumor udržet ve spícím stavu a za určitých okolností dokonce se mohou dát takové nádory na ústup.

Tags: