Rostlinolékařství pokračování

Rostlinolékařství pokračuje

Rostlinolékařství pokračuje

Jsou soubor geniálních metod léčby. U této metody se objevují dosud často neznámé bylinné léčivky se zázračným protirakovinným účinkem, fytofarmaka (ozdravující přírodniny) pocházející z Jižní Ameriky, Amazonie, dálného východu Sibiře, Antarktidy, Himalájí a dalších míst světa. Rostlinných „nových“ druhů jsou tisíce. Můžeme očekávat, že vymýtí i další nemoci, ne jen rakovinu: AIDS, HIV…

Budou součástí čajů, tinktur, oligo gemmoterapeutických extraktů, výluhů, supra gemmo extraktů, olejové substráty ad. dynamizované v objemech o 300 až 6000 bylinách. V těchto rostlinných směsích se uvolní plazma, která dokáže narušit mikrobiální pole patogenních ložisek v těle, následně je ochromí a zruší i jejich toxiny, těžké kovy, zbaví těla chemické i radiační toxické zátěže. Proto nakonec zmizí jakákoliv nemoc.

U této geniální revoluční metody není třeba používat různé přístroje, jako jsou nyní známy FSCEN3 OBERON QUANTUM, METATRON, PLAZMOVÝ GENERATOR RPZ-14 a poslední jednička mezi nimi je BICOM-OPTIMA pro bio rezonance.

Když se tyto přístroje používají bez přítomností bylin, tedy bez jejich pití, z Rostlinolékařství, nemoc se rychle v těle rozšíří, namísto odstranění. Žádná z vážných nemocí se nevyléčí, naopak se rozjedou v těle, rozšíří se po něm i mikrobiální parazité, virové zátěže v hlubších orgánech a vznikne zároveň obrovské toxické zlo. Pít bylinné přípravky je nutné! Přístroj a byliny spolu léčí.

Léčí se za pomocí elektromagnetického pole a vibrace z rostlin. Toho se dosahuje drcením a rostoucí dynamikou účinku v násobku 1000 bylinných směsí, převáděnou až na úrovně plazmy. Elektromagnetické pole v rostlinách dokáže zabránit či měnit patogenní pole mikroorganismů a zatěžujících látek.

Na základě těchto převratných vědeckých výzkumů sestavuji bylinné čajové směsi z 3000 až 6000 druhů bylin v jedné dávce! Ony dokáži zničit patogenní ložiska. Pokud tam byly navázány už i nemoci (rakovina aj.), odstraní se současně s ložisky. U této metody nemusíme používat a měřit nic žádnými přístroji. Proto je tato metoda nadčasová. Přístroje dříve jmenované se mohou použít k doplňkové léčbě a nemusí. Co ovšem zůstává, je použití bylin. Ty jsou nezastupitelné.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Tags: