Vyléčení - princip

Vyléčení - princip

Vyléčení - princip

Ve většině případů, ať už jde o jednosměrné bylinky či léky, dojde jen k potlačení příznaků na určitou dobu (vyrážka zmizí…). A člověk myslí, že je zdráv. Dál tomu nevěnuje pozornost. Ale zdráv skutečně není a to proto, že obvykle nedojde k vyléčení původu onemocnění. Nemoc nás obelstila, stáhla se někam tam, kde ji tak snadno nevidíme a hned nezjistíme (např. do jater) a po nějaké době propukne s novou silou. Je to stále ta stejná nemoc, ale její projevy mohou být tentokrát horší. Tak se to opět poléčí atd. dokola. A tak to jde až do chvíle, kdy člověk buď umře, anebo změní svůj přístup a začne jinak. Najde a vyléčí příčinu (pokud je ovšem ještě čas, pokud je organismus ještě dost silný na regeneraci).

Účastníkem nemoci je nějaký parazit a ačkoliv se i léčbou zničí, přesto z něj v organismu přetrvají bakterie a viry, také výměšky obou ad. toxiny. Konkrétně; v těle nám po léčbě zůstali roztříštění paraziti (někdy zmutovaní), z nich bakterie, které je provázely a také vždy viry na bakteriích a dále jejich odpadní látky (jedy = toxiny) a výměšky z oněch dosud žijících mikroorganismů. Dokud tělo nezbavíme i jmenovaného, jsme stále těžce zanesení a nemocní.

Jak na to?

Potřebujeme detoxikační a protiparazitální čaje k promývání těla.

Takové směsné čaje (substance) Vám namíchám podle vašeho aktuálního zdravotního stavu.

Bez používání takových specifických směsných fyto čajů, bez promývání Vašeho těla jimi, je pro Vás používání rezonančního přístroje (plazmové generátory apod.) smrtelně nebezpečné! Je třeba průběžně vyplavovat směsnými čaji tělo od všech druhů odpadů, které vznikají v důsledku léčby, dále od toxinů, které k nemoci přispěly a ještě se nacházejí po nějakou dobu v těle, i po „vyléčení“.

Jestliže budete správný způsob vymýcení nemoci odkládat (jak bylo právě popsáno), znečistění krve bude tak velké, že průchodem celým tělem ničí a zničí zejm. ledviny, kterými se škodliviny musí odvádět pryč. Samozřejmě, že odklad k pití směsných čajů neprospěje ani zažívání, neboť jedině funkční zažívací ústrojí pomáhá také vylučovat z těla velké množství škodlivin. Obdobně se to týká také dalších vylučovacích orgánů, kterými jsou sliznice, plíce a kůže (vylučování však probíhá také už na buněčné úrovni).

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Tags: