R.Clarková a R.R.Rife

Clarková a Rife

Clarková a Rife

Léčba bio rezonančními přístroji byla vyvinuta geniálními průkopníky R. Clarkovou a Royalem Reymondem Rifem |čti Rajf|. Po každém použití přístroje se musí pít specifický čaj. Bez toho by docházelo k rezistenci těla na léčbu a pozvolna k návratu nemoci. K té se velmi pravděpodobně přidají další zdravotní potíže a tělo proto ztrácí více a více schopnost se adaptovat.

Zjistit, rozpoznat nemoc lze dříve, než ji onemocníte! Není třeba čekat, až propukne se všemi příznaky v plné síle! Každý v sobě máme skryté tendence k určitým zdravotním potížím. Jde o to je odhalit dřív, než se odhalí jako velký problém, dřív než nemoc propukne, dřív než nás ohrožuje na životě, dřív než nám zpřehází navyklý životní styl a plnost života, na který jsme zvyklí… Pak jde vše, i léčení, hůř.

Mám schopnost neinvazivně a bezbolestně určit, zdali Vám něco je a respektive co Vám hrozí. Používám metodu, které se říká Biotransfer.

Nebo u další metody se dívám na Vaši auru a vidím v ní poruchy, z těch odvodím ostatní.

Anebo se rukou dotýkám Vašich zón (ruce, záda…) a takto vnímám poruchy ve Vašem informačním poli, ze kterých odvodím vše potřebné.

Diagnostikuji osobně i nepřímo (z fotky, podle hlasu)a na základě telepatie a intuice – které rovněž využívám, stanovím zdravotní stav.

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Tags: