Biofotony

Jsou světelné částice vyzařované živými bytostmi včetně rostlin. Vědecký výzkum biofotonů vychází z toho, že buňky mezi sebou komunikují právě prostřednictvím světelných blesků, čili vyzařováním fotonů.

Zátěžové vlivy nebo určité škodlivé substance mohou tomuto záření, tedy komunikaci, zabraňovat. Mezi buňkami je komunikace (spolupráce) rušená. Uvedené vlivy včetně jedů, virů, bakterií a parazitů je nutno odstranit, aby došlo k vyléčení nemocí.

Elektromagnetické pole nacházející se v rostlinách lze posílit a uvolnit spolu s vibracemi a plazmou a využít k zničení elektromagnetického pole v okolí parazitů a mikroorganismů. Zničením jejich pole dojde i k zničení jejich původců, k jejich roztržení a zahubení.

Nová metoda propracována za uvedeným účelem drcením tisíců druhů rostlin, aby se dalším mísením a specifickým určením nosných rostlin uvolnilo mnoho léčivé plazmy, se začíná využívat jako geniální neinvazivní způsob léčby všech onemocnění.

Obnovení komunikace mezi buňkami vrátí stav orgánů a těla do doby, kdy vyzařovaly fotony zdravě, když člověk byl v pořádku. Ukazuje se, že jsme bytosti světla! Vždyť vyzařujeme malé energetické světelné částice. Zdroj světla je v nás, je v mozku, ale i v každé buňce. Jsme do světlené energie ponoření a koupeme se v ní, je-li to tak, pak jsme i silní a fit.

Už ve 20 létech 19. století to dokázal ruský lékař, vědec a podporovatel alternativních možností léčby Alexander Gavrilovič Gurvič. Zjistil, že všechny buňky lidského těla vyzařují slabé světlo, které pojmenoval biofotony (živé – světlo).

Líbí se ti tento článek? Přidej ho na Top Články

Tags: